детский отдых

Отзывы родителей

Добавить свой отзыв

Тетяна Червенко:

На щастя я була всі чотирнадцять днів поруч зі своїми дітьми в таборі «Едельвейс» і на власні очі змогла побачити й разом з ними відчути ту чудову атмосферу, яку створює родина Алексєєвих зі своєю командою. Всі діти з перших хвилин відчули особливий «дух табору». Переступивши поріг, стали як велика дружня родина.
Родина Алексєєвих - Анатолій і Олена разом з професійними інструкторами та вихователями - це саме ті люди, які люблять дітей та створюють особливу атмосферу для їх відпочинку. Кожен день у таборі було продумано і підготовлено заздалегідь. Спортивно-розважальні програми не залишали часу на нудьгу. При цьому діти не перевантажені, а весь час захоплені справою. У всіх дітей було багато можливостей проявити себе в новому оточенні, розвинути творчі здібності, знайти хобі і нових друзів.
Під час перебування в таборі була насичена програма активного відпочинку, походи в гори, туристичні майстер-класи, квести, орієнтування на місцевості, купання в басейні. Діти отримали неоціненні знання і досвід, який допоможе їм в подальшому житті, привчає до самостійного життя. Незабутня атмосфера позитиву та великої кількості друзів залишила незабутні враження від проведеного часу.
Саме тут кожній дитині випав шанс проявити себе у спортивних змаганнях і квестах, продемонструвати винахідливість в різних ситуаціях. Це дуже здорово!
Організація відпочинку, чарівний ліс, високі гори, чисте повітря, цікаві знайомства, заняття за інтересами та смачна їжа - все це і навіть теплий літній дощик дарували усім нам гарний настрій і зміцнили здоров'я! Наші діти відпочили, отримали масу задоволення та вражень. Ці дні в «Едельвейсі» були не просто чудовими, а по-справжньому запам'ятаються! А ті обійми, які були на прощальному вечорі, щасливі очі дітей та сльози розлуки з новими друзями - тому підтвердження.
«Едельвейс», дякую !!! Ви - найкращі!!!

Период:
01.05.15 — 10.05.15

Возраст участников:
7 — 18 лет.

Количество участников:
до 60 человек

Стоимость путевки:
5250 грн +ж/д проезд

Дата отъезда:
30.04.2015

Дата приезда:
11.05.2015

Описание программы

Оставить отзыв об отдыхе

Я отдыхал...

Мой ребенок отдыхал...

Фотографии отдыха

Все альбомы этой смены